Rewolucja na rynku SMART-CITY

49
1611

Nowoczesne technologie „inteligentnego miasta” spędzają sen z powiek wielu decydentom i samorządowcom. Ilość ofert, rozwiązań oraz mnogość koncepcji jeśli nie paraliżują to skutecznie opóźniają smart inwestycje. Wiosna przeniesie generalną zmianę w ich planowaniu. Do gry wchodzi twardo Polska Akademia Nauk i zamierza zająć pozycję porządkującego rynek profesjonalnego niezależnego doradcy i rekomendatora.

W kwietniu ukarze się monografia Standardy Polskiego Inteligentnego Miasta opracowywana przez Centrum Badawcze PAN KEZO we współpracy z Polskim Programem Elektryfikacji Motoryzacji. Dzięki temu pojawi się źródło wiarygodnych informacji, które pomocne będą przy planowaniu i realizacji inwestycji w tym zakresie.

Standardy uaktualniane będą on line na łamach inteligentnapolska.pl jako nieodpłatne kompendium dostępne dla wszystkich zainteresowanych. W zakładce Standardy Polskiego Inteligentnego Miasta dostępne będą także rekomendowane nieodpłatne rozwiązania i smart-technologie gotowe do wdrażania w przestrzeni publicznej, przy wsparciu i monitoringu CB PAN. Zapowiadająca się na rynkowy hit monografia powstaje pod redakcją Dyrektora IMP PAN profesora Jana Kicińskiego i Koordynatora PPEM Wojciecha Czapli. (ilustracja okładka monografii)

49 KOMENTARZE

  1. http://www.yoostore.de/agnn-kartenmappenm228nner-kreditkarteninhaber-geldb246rse-aus-leder-unisex-sicherheitsinformationen-passport-wallet-purse-color-burgundy-p-1774.html
  2. http://www.mdworldstore.it/jenghfnifer-sandali-da-uomo-da-pescatore-in-pelle-traspiranti-antiscivolo-regolabili-estivi-da-spiaggia-colore-marrone-taglia-85uk-p-18094.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here