Dopłaty do samochodów elektrycznych ruszą najwcześniej w styczniu 2020 roku?

16536
1012369

W najnowszym wykazie prac legislacyjnych pojawiła się informacja o rozporządzeniu w sprawie dopłat. Widnieje przy nim data „Grudzień 2019”, czyli już po wyborach parlamentarnych.

Oznacza to, że rozporządzenie odsunięto na okres po wyborach oraz, że będzie ono miało szansę na wejście w życie najwcześniej w styczniu 2020 roku.

W samym rozporządzeniu nic nowego się nie wydarzyło, opiekun projektu prawdopodobnie otrzymał spory zestaw sugestii i zmian, więc teraz będzie zajmować się ich skonsolidowaniem i przedstawieniem ministrowi energii.

Warto dodać, że jeśli w rozporządzeniu pozostanie fragment odróżniający moment wejścia w życie rozporządzenia oraz moment startu naboru wniosków o dopłaty, (który to start należy za każdym razem ogłaszać) to samo rozporządzenie będzie w zasadzie martwe. Bo wnioski o dopłaty można zacząć zbierać w styczniu, w marcu, w czerwcu albo i we wrześniu 2020 roku.

Więcej informacji o dopłatach przeczytacie w klikając w poniższy link.

https://bit.ly/2KqhhQ0

16536 KOMENTARZE

  1. IRA Empire

    […]we prefer to honor quite a few other web web-sites around the net, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

  2. football tips predictz

    […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nonetheless truly really worth taking a appear, whoa did one particular master about Mid East has got additional problerms too […]

Comments are closed.